Apták - hand painted

Halena, lístečky, vel. 42 (#444)

Halena, lístečky, vel. 42

Obohacujeme nabídku u Aptáka, stále jde o klasickou aptákovskou čmárancovou malbu, ale tentokrát na jemný, mírně lesklý a krásně se nesoucí hladký materiál z přírodní viskózy. Vlastnostmi připomíná hedvábí, hladí a chladí.

Střih je volen tak, aby co nejvíce "seděl i bez zkoušení", jednoduchý a žádné "přesně umístěné záševky". Prosím, vzhledem k tomu, že se jedná o plátno, které není pružné jako pletenina, volte velikost podle cm a to tak, aby vždy halena byla spíše volnější.

ROZMĚRY:  horní obvod 2x 51 cm, délka 77 cm; délka rukávu k ramenímu švu 62 cm + 8 cm náramenice (rameno) + 28 šíře výstřihu (celého). Hloubka výstřihu asi 18 cm. Šíře paže 2x 17,5 cm. Na bocích rozparky 16 cm na obou stranách. Je hodně dlouhá a má hodně dlouhé rukávy (mírně rozšířené) :-)).

Motiv lístečků na bílo- růžové batice, černý spray; trochu perleťových barev. Halena bude dodána v Aptákovském zabalení.

Údržba: prát ručně (déle vydrží jako nová) a žehlit po rubu.

Celá halena je ušita klasickým šicím strojem, vnitřní švy jsou začištěny cik-cakem (pro příště už bude začištěno obnitkou). Při zakázkách lze na přání upravit délku a šířku rukávů a haleny.

 

Orientační ceník:

Haleny dětské               515 – 665,-

Haleny dospělácké        890 – 1090,-

... přesné ceny dle konkrétní domluvy