Apták - hand painted

Halena, listečky, vel. 46/48 (#410)

Halena, listečky

 

Jako nový sortiment Apták představuje "Haleny" z viskózového plátna. Jedná se o klasickou aptákovskou malbu, ale tentokrát na jemný, mírně lesklý a krásně se nesoucí materiál z přírodní viskózy. Střih je volen tak, aby co nejvíce "seděl i bez zkoušení", jednoduchý a žádné "přesně umístěné záševky". Prosím, vzhledem k tomu, že se jedná o plátno, které není pružné jako pletenina, volte velikost podle cm a to tak, aby vždy halena byla spíše volnější.

Tento střih nabízíme pro nadměrné velikosti. Modelka, na které je halena focena, je velmi vysoká a má velikost 48 (odpovídá velikostem z Burdy), prosím vy se poměřte podle uvedených cm.

ROZMĚRY:  horní obvod 2x 57 cm, délka 71 cm; délka rukávu k ramenímu švu 55 cm + 7 cm náramenice (rameno) + 30 šíře výstřihu (celého). Hloubka výstřihu asi 19 cm. Šíře paže 2x 19,5 cm. Šíře rukávu ve spodní části 2x 18,5 cm.

Motiv abstraktních "květů" je podbarven jemnými tyrkysovými tóny batiky a černým + modrým sprejem; trochu perleťových barev. Halena bude dodána v Aptákovském zabalení.

Celá halena je ušita klasickým šicím strojem, vnitřní švy jsou začištěny imitací overlockového stehu. Při zakázkách lze na přání upravit délu a šířku rukávů a haleny.

 

Orientační ceník:

 

Haleny dětské               515 – 665,-

Haleny dospělácké        890 – 1090,-

 

... přesné ceny dle konkrétní domluvy