Apták - hand painted

Halena s kapucí, lístečky, vel. 42/44 (#413)

Halena s kapucí, lístečky, vel. 42/44

 

Obohacujeme nabídku u Aptáka, stále jde o klasickou aptákovskou čmárancovou malbu, ale tentokrát na jemný, mírně lesklý a krásně se nesoucí hladký materiál z přírodní viskózy. Vlastnostmi připomíná hedvábí, hladí a chladí.

Střih je volen tak, aby co nejvíce "seděl i bez zkoušení", jednoduchý a žádné "přesně umístěné záševky". Halena má kapuci a klokankovou kapsu. Prosím, vzhledem k tomu, že se jedná o plátno, které není pružné jako pletenina, volte velikost podle cm a to tak, aby vždy halena byla spíše volnější.

ROZMĚRY:  horní obvod 2x 56 cm, délka 66 cm; délka rukávu k ramenímu švu 58 cm + 15 cm náramenice (rameno) + 20 šíře výstřihu (celého). Hloubka výstřihu asi 17 cm. Šíře paže 2x 20 cm. Na bocích rozparky 16 cm- na obou stranách. Má dlouhé rukávy, které jsou rovně střižené.

Motiv lístečků na jemně tyrkysové batice (pastelové), černý spray; trochu perleťových barev. Květy "sedí" na horní části kapsy. Halena bude dodána v Aptákovském zabalení.

Údržba: prát ručně (déle vydrží jako nová) a žehlit po rubu.

Celá halena je ušita klasickým šicím strojem, vnitřní švy jsou začištěny cik-cakem (pro příště už bude začištěno obnitkou). Při zakázkách lze na přání upravit délku a šířku rukávů a haleny.

 

Orientační ceník:

Haleny dětské               515 – 665,-

Haleny dospělácké        890 – 1090,-

... přesné ceny dle konkrétní domluvy