Darujeme české Vánoce!

06.12.2020

Darujeme české Vánoce (dále "DČV") - akce, která rozproudila letošní předvánoční Facebook i Instagram (Apták je i na Instagramu! ;)). Mnoho českých tvůrců zůstalo bez pravidelného příjmu díky svým prodejům v kamenných obchodech nebo na trzích. Vše bylo uzavřeno kvůli epidemiologické situaci (nejen) v naší zemi. Podrobnosti najdete zde:

https://www.darujemeceskevanoce.cz/

Jednou z akcí této iniciativy "DČV" je adventní kalendář, kdy v každém okénku pár tvůrců vlastních výrobků láká zákazníky na nějakou akci nebo slevu. Platí vždy jen ten jeden den, kterého se týká otevřené adventní okénko. Od půlnoci do půlnoci :)

https://www.darujemeceskevanoce.cz/adventni-kalendar/

V pondělí 7.12. přijdeme i my (Apták) na řadu a nabídneme slevu 20 % téměř na vše, při nákupu nad 1500 Kč. Tedy téměř na vše - z podstaty akce musíme vyloučit kategorii "Čínská malba", kde nejsou naše výrobky, dále dárkové poukazy, které mají delší platnost než jen 1 den. Děkujeme za pochopení.

Oproti tomu slevy se sčítají, některé roušky máme již teď ve slevě (je označneo u produktu) a 20% se k této slevě ještě připočítá navíc ;). A taky rozdáváme dárečky! Ke každé objednávce dáme magnetek s andílkem nebo sovičkou. A k objednávce nad 1500 Kč dáme magnetek a malovanou roušku (můžete si napsat, jakou budete chtít).

POSTUP:

v jednom z posledních kroků, než odešlete svou objednávku v košíku, napište do vzkazu pro nás heslo, které najdete v adventním kalendáři na stránce "DČV" jako "slevový kupón". Do 24 hodin pak vám přepíšeme objednávku a pošleme novou cenu k zaplacení (menší o 20 %). Bohužel nám nefunguje automatické vkládání slevového hesla, musíme tedy vše ručně, jak vy, tak my :)


Přejeme příjemné nakupování nejen u nás, ale i u dalších výrobců, které najdete na stránkách "DČV" a kteří vaši finanční pomoc (díky objednávce) určitě uvítají. Říká se tomu "trojitá radost": vy svou koupí podpoříte českého tvůrce, touto koupenou věcí (dárkem) pak uděláte následně radost obdarovanému a sami budete mít osobní radost z dobrého činu ;).

Krásné svátky všem!