hand painted

Vítejte u Aptáka

...jsme dvě sestry Slavíkovy, ted je jedna z nás Prejdová, ale to neva, pořád je Apták. A máme už i pár pomocníků. které jsme si samy udělaly. Tak už nám chyběly jen nové ucelené solidní stránky!

A jsme ze Šumperka a z Hořic. Ale nemáme kamenný obchod, budeme se s vámi stýkat jen virtuálně! Což nás na jednu stranu mrzí. ale na druhou vám budeme vzácnější při osobních setkáních na veletrzích, trzích, výstavách a jiných společenských akcích! A taky chceme občas něco osobního napsat do Aptákblogu, tak nemůžeme všechno všem všude vykecat.

Irena hlavně maluje na textil a taky to učí v různých městech republiky. Pokrývky hlavy jsou většinou od Hani. Na přání moc nestíháme malovat, už si chceme dělat, co se líbí nám. Ale výzvy taky milujeme, tak nám zkuste kdyžtak napsat. Uvidí se, jestli projdete schvalovací komisí.

Jo a posíláme všechno doporučeně Českou poštou nebo přes Zásilkovnu. Platbu prosíme předem na účet. Ale balení balíčků nás moc nebaví a taky nejsme každý den doma, ale snažíme se odesílat brzy a moc vás netrápit. Pokud spěcháte, určitě napište, vyvineme zvýšenou rychlost.

Děkujeme za váš čas! Přijďte zas!

fotogalerie, od všeho trošku