Údržba ručně háčkovaných a pletených výrobků

Doporučujeme:

Perte v ruce ve vlažné vodě (asi 30 st) jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu. Vymáchejte ve vlažné vodě. Je možné použít aviváž.

Vodu jemně vymačkejte např. zabalením výrobku do ručníku, sušte vytvarované, vodorovně položené (např. položte na savý ručník). Hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit jeho neúměrným vytažením.

Nesušte v sušičce ani na ramínku, ani svisle na šňůře! Neždímejte kroucením!

Údržba ručně malovaných hedvábných výrobků

Barvy jsou tepelně zafixovány zažehlením.

Doporučujeme:

Perte v ruce ve vodě do 40 st. Hedvábí ve vodě zbytečně nedrhněte, jenom jemně promačkejte. Používejte prací prášek na jemné tkaniny, při posledním máchání můžete přidat aviváž. Nesušte v sušičce.

Žehlit při teplotě na hedvábí, klidně i dost vlhké, po rubu nebo přes jinou textilii (ne přes malbu). Malované kravaty doporučujeme vyčistit vodou s pracím prostředkem jen v místě zašpinění, potom vodou vymýt, nemáčet kravatu celou a příliš neždímat - vnitřní výztuž by mohla častým praním ztratit tvar.

Údržba ručně malovaných triček

Barvy jsou tepelně zafixovány zažehlením.

Doporučujeme:

Perte v ruce ve vodě do 40 st převlečené naruby. Nejvhodnější je praní ruční. Chemii (prášek na praní, aviváž) používejte jen šetrnou a bez obsahu enzymů. V pračce ždímejte na maximální počet otáček 600 za minutu (šetrný program). Sušte z rubu, nevystavujte na přímém slunci. Nesušte v sušičce.

Žehlete na bavlnu z rubu nebo přes jinou textilii, pečicí papír.

Přejeme Vám (samozřejmě i nám), ať výrobky dobře slouží :) .
Doprava a poštovné

Zboží odesíláme zpravidla do týdne, pokud je skladem.

Poštovné:

  • Česká pošta:  115 Kč (dodání balíčku na vaši adresu)
  • Zásilkovna: 79 Kč
  • Poštovné pro Evropu: 250 Kč
Platba:
  • Platba předem na náš účet: 0 Kč
  • Dobírku v současné době neumožňujeme, děkujeme za pochopení ;)

Ceník

U objednávek dle vlastního přání, které budou např. více pracné, příp. něčím jiným speciální, je možné, že se cena ještě navýší. Tato skutečnost s Vámi bude předem konzultována. Ale raději si vyberte z klasických námi nabízených produktů, často nejsme schopny Vaše speciální přání plnit.


Jak nakupovat, vrácení zboží

Nezaručujeme stoprocentní dostupnost všech výrobků. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě vaší objednávky. Prodáváme na víc místech, může se stát, že vás někdo předběhne, za to se předem omlouváme!

Pokud Vám zboží nevyhovuje, je možné jej vrátit do 30 dnů od data nákupu. Vracené zboží nesmí být nošené, poškozené ani zničené a musí obsahovat všechny originální štítky a visačky. Peníze Vám budou vráceny během několika dní na Váš bankovní účet poté, co obdržíme zásilku.