sukně soft, JEDNOBAREVNÁ, dlouhá

Samozřejmě umíme naši sukni SOFT ušít i jednobarevnou, která se bude hodit úplně ke všemu. Může být i jiná barva, zkuste si napsat. Sukně ze softshelu, vysoká gramáž, pevný funkční materiál, nemačká se, odpuzuje vodu.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sama o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. (Wikipedie)

Dole na stahování, regulace a gumičky. Kapsy a pas jsou z pružného pevného nápletu. Výrazná stuha v pase, která zajišťuje jeho regulaci, jak zrovna potřebujete. Sukni díky tomu lze nosit v pase i mírně spadnutou na boky. Koženkové logo Apták. Zadní rozparek uprostřed sukně je v případě sukně dlouhé, u kratší pod kolena je sukně bez rozparku. Střih je směrem dolů rozšířený.

Velikost si vyberte dle tabulky vložené ve fotkách, pokud váháte, napiště své míry do zprávy u objednávky, pomůžeme vám. Doba dodání 1-2 týdny. Střih je směrem dolů rozšířený.

Dlouhá verze má délku 94 cm ( měřeno i s nápletem v pase). Lze ušít i kratší verzi (cena 1290 Kč). Lze ušít ze softu teplejšího (uvnitř chloupek) nebo softu letního (bez chloupku). Tam se cena hotového výrobku neliší.

1 450,00 Kč
Please select variants first