sukně SOFT, máky, krátká, teplejší, S-XL

Sukně ze softshelu, vysoká gramáž, pevný funkční materiál, nemačká se, odpuzuje vodu. Uvnitř jemný chloupek - teplejší varianta. Jako proužkovaná vsadka je použitá naše originální autorská látka. Vzor s máky se opět hodí k FuFu kabelkám.

Softshell je textilní funkční materiál, látka, která sama o sobě zajišťuje do určité míry voděodolnost a ochrání proti větru. Zároveň oproti starším, tradičnějším látkám s podobnou ochrannou funkcí je měkký, jemný a paropropustný. (Wikipedie)

Dole na stahování, regulace a gumičky. Kapsy a pas jsou z pružného pevného nápletu. Výrazná stuha v pase, která zajišťuje jeho regulaci, jak zrovna potřebujete. Sukni díky tomu lze nosit v pase i mírně spadnutou na boky. Koženkové logo Apták. Zadní rozparek uprostřed sukně je v případě sukně dlouhé, u kratší pod kolena je sukně bez rozparku. Střih je směrem dolů rozšířený.

Velikost si vyberte dle tabulky vložené ve fotkách, pokud váháte, napiště své míry do zprávy u objednávky, pomůžeme vám. Doba dodání je 1-2 týdny.

Krátká verze má délku 73 cm ( měřeno i s nápletem v pase). Lze ušít i delší verzi.

1 590,00 Kč